Vyloučení odpovědnosti

Prezentované termíny mohou být v reálu již zcela či částečně obsazené.
Agentura nezveřejňuje aktuální stav volných míst konkrétních událostí. Informace o volné kapacitě se lze dozvědět na: +420 777 640 202  nebo  rezervace@aktivnizajezdy.cz

Agentura doporučuje, aby si zájemce rezervoval svou účast a prováděl platby 6 měsíců až 14 dní předem. Místo nebude rezervováno takovému zájemci, který neprovedl plnou úhradu zážitku předem. Platby na místě se, až na výjimky, neumožňují.
Fotografie, jež jsou zveřejněny na webovém portále, mohou mít jen ilustrační charakter.

Agentura má právo nezveřejňovat všechny pořádané události, zejména události privátní či takové termíny, na kterých byla naplněna minimální kapacita a je tedy dostatek účastníků pro jejich konání.

Agentura si vyhrazuje právo nedodat zážitek a/nebo nepovolit sportovní aktivitu takovému dítěti (osobě mladší 15 let), kterému jeho zákonný zástupce (rodič) nepotvrdil souhlas s účastí na aktivitě formou vlastnoručního podpisu na prohlášení (může být v papírové nebo elektronické podobě).

Agentura si vyhrazuje právo odmítnout účast takovému zájemci, který nemá dispozice a/nebo schopnosti a/nebo zkušenosti, potřebné pro účast na daném zážitku, dále, kterému by jeho vlastní účast mohla vyvolat zhoršení jeho zdravotního stavu, ohrozit bezpečnost jiných účastníků či narušit hladký průběh akce.

Agentura si vyhrazuje právo měnit místa setkání (srazu), místa ukončení zážitku, čas a datum zahájení a/nebo ukončení zážitku, osobu, jež bude na zážitku působit jako průvodce/instruktor.

Stránky jsou napojeny na službu Google Analytisc, používají soubory cookies k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tím souhlasíte.